Przyjęcia weselne

Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą to doskonałe miejsce na zorganizowanie pięknej, a zarazem oryginalnej imprezy weselnej. Centrum Promenada to doskonała lokalizacja, niepowtarzalny urok miejsca, wyśmienite potrawy, elegancka sala weselna oraz profesjonalna obsługa.

Przyjęcie plenerowe na ogromnej polanie piknikowej w pobliżu malowniczego brzegu z pewnością doskonale utrwali się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych zdjęciach. Rozległy parkiet pod gołym niebem i zespół występujący na profesjonalnej scenie dopełnią to niezapomniane wydarzenie. Decydując się na przyjęcie weselne w formie pikniku skorzystają Państwo z szerokich możliwości aranżacji dostępnej przestrzeni i będą mogli sobie pozwolić na zaproszenie praktycznie dowolnej liczby gości.

Oczywiście jesteśmy także przygotowani na bardziej tradycyjne scenariusze. Sala na wesele w Centrum Promenada jest do Państwa dyspozycji. Elegancka sala weselna w okolicach Warszawy może przyjąć do 170 gości. Natomiast Młodym Parom planującym wesele w nieco bardziej nietypowej przestrzeni polecamy stylowy Country Saloon z kominkiem. Tutaj z łatwością zorganizują Państwo przyjęcie do 130 osób.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Pozostaw dane kontaktowe za pomocą formularza.
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najszybszym czasie.

 

* pola wymagane

Po pełnym wrażeń i emocji przyjęciu jego uczestnicy mogą skorzystać z noclegu w Centrum Promenada, a kolejny dzień przeznaczyć na wypoczynek lub aktywną rekreację. Na Młodą Parę czeka tutaj specjalnie przygotowany apartament dla nowożeńców, goście natomiast mogą zostać zakwaterowani w jednym z czterech budynków bazy noclegowej ośrodka.

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na piknik, czy któryś z lokali, jesteśmy otwarci na najróżniejsze pomysły przyjęć weselnych i dopilnujemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sala na wesele zostanie przygotowana tak aby stworzyć niezapomnianą atmosferę. Wymarzone wesele w pięknym otoczeniu, jedyne 30 km od Warszawy – to możliwe w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dekoracji sali.

Pobierz ofertę


OPINIE PAR

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami Par, które powierzyły nam organizację przyjęcia weselnego.

„Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowania dla całego zespołu CKR Promenada za organizację naszego przyjęcia weselnego. Wszystko było na najwyższym poziomie. Pyszne jedzenie, perfekcyjna i sympatyczna obsługa sprawiła że wieczór i noc minęła nam radośnie i beztrosko. Nam a także naszym gościom od których otrzymaliśmy wiele ciepłych słów na temat miejsca jak i przyjęcia a to w ogromnej części Państwa zasługa. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Państwa ośrodek na tak ważną, a właściwie na każdą uroczystość.”
Lidia i Marcin X 2015

„Po pierwsze chciałam podziękować za super organizację wesela. Wszystko wyglądało pięknie: czerwony dywan i lampiony przy wejściu, dekoracja na sali, wszystko, tak, jak miało być. Jedzenie było smaczne, nawet bardzo. Goście mówili, że za dużo jedzenia ;-)”
Izabella i Arkadiusz VI 2015

„Bardzo chcieliśmy podziękować całej obsłudze Restauracji. Jedzenie było pyszne (ukłon w stronę kuchni), a obsługa kelnerska bardzo profesjonalna. Nic na stołach nie brakowało, napoje na bieżąco uzupełniane. Dania wychodziły o ustalonych porach”
Joanna i Tomek VI 2015

„Chciałam serdecznie podziękować, za wkład pracy i czas , jaki Panie poświęciły na przygotowanie naszego wieczoru. Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy, że wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Cała obsługa oraz jedzenie godne dalszego polecenia”
Anna i Jakub XII 2014

„Przyjęcie było przepięknie przygotowane i nasze uwagi zostały uwzględnione. Jeszcze do dzisiaj otrzymujemy wiadomości od gości, że było to najlepsze wesele na jakim mieli okazję być. Wszyscy podkreślali elegancką salę, smaczne jedzenie i przepiękny teren. Jesteśmy przeszczęśliwi :) Na pewno będziemy polecać to miejsce Dziękujemy!!!”
Edyta i Kamil IX 2014

Przystań
Sztorm Grupa
Molo Wypożyczalnia
sprzętu wodnego
Biuro
Sztorm Grupa
Country Salon Plac zabaw Recepcja Budynki hotelowe Korty tenisowe Restauracja
hotelowa
Sale
konferencyjne
Beach Bar Parking Boisko do siatkówki Boisko
do koszykówki
Parking Plaża Polana piknikowa
Pokoje Atrakcje dla dzieci